KONST / Litografier / Färglitografi 14545135
nr 1454 5135
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 15/225, saxofon. Färglitografi, bildmått: 64x48cm, yttermått inklusive ram: 78x62cm
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:53:43
100 kr
250 kr
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer